Usługi BHP Limanowa

Usługi BHP Limanowa

          Jesteśmy firmą świadczącą usługi BHP Limanowa dla firm działających w różnorodnych branżach, począwszy do firm handlowych, przez firmy świadczące usługi po firmy produkcyjne. Wspieramy i pomagamy dużym przedsiębiorstwom w prowadzeniu ich służby BHP, a także pomagamy małym przedsiębiorstwom stopniowo wprowadzić się w obszar bezpieczeństwa i higieny pracy.

          Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy związane jest z odpowiednimi nakładami finansowymi, dlatego staramy się prowadzić naszych klientów, aby wraz ze swoim wzrostem rozsądnie gospodarowali środki na rozbudowę swoich struktur organizacyjnych, pozwalających zapewnić pracownikowi bezpieczeństwo podczas pracy.

          Naszym priorytetem jest ograniczenie wypadków przy pracy do minimum. Jedyną liczbą wypadków przy pracy, którą jesteśmy w stanie godnie przyjąć jest liczba zero.    

usługi bhp Limanowa
Usługi bhp Limanowa

Jakie usługi BHP jesteśmy w stanie ci zaoferować?

          Oferujemy Ci przede wszystkim ponad dekadę doświadczenia w zakresie usług bhp, które odpowiedziało nam na pytania, od czego zależy liczba wypadków, a także co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo twoich pracowników, a także jak ten stan wprowadzić i utrzymać na optymalnym poziomie kosztów. 

         Oferujemy również innowacyjne podejście do tej tematyki, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. Być może uznasz na początku naszej współpracy, że nasze działania się nie sprawdzą. Zapewniam Cię, że doskonale wiem do czego dążymy, i jakie będą tego rezultaty. Nie wykonujemy zbędnych procedur, dlatego nasze działania są precyzyjne i w 100% skuteczne. Gwarantuje Ci poprawę stanu bezpieczeństwa w Twoim zakładzie pracy.

         Główny nacisk kładziemy na samoświadomość pracowników, uświadamiając im co w danym momencie życia może się z nimi stać. Przedstawimy im historie zwykłych ludzi, którym wypadek przy pracy zabrał nadzieję na szczęśliwe i normalne życie, dramat życia, którego nie da się cofnąć, ani odwrócić.

           Wyznajemy zasadę, że jeżeli pracownik będzie wiedział to co my, to będzie zachowywał się tak jak my. Będzie wiedział czym ryzykuje przekraczając zasady BHP. Oferuję Ci, że dam Twojemu zespołowi ogromną dawkę rzeczywistości, która sprawi, że każdy z Twoich pracowników przewartościuje, czy warto niepotrzebnie się narażać, ryzykować.

 

Usługi BHP Limanowa
Usługi BHP w Limanowej

Jakie oferujemy zasady świadcząc usługi BHP Limanowa?

          Nasze metody pracy gwarantują sprawną obsługę i bardzo silne wsparcie dla Ciebie i Twojej organizacji w trudnych chwilach. Podejmując współpracę z firmą BHPEKSPRES Marek Mruk masz zapewnioną kompleksowe wsparcie w we wszystkich dziedzinach w ramach usługi. Kolejną naszą zasadą jest fakt, że my nie konkurujemy i nie wchodzimy w rywalizację z innymi podmiotami w tej branży. Jesteśmy otwarci na współpracę i wychodzimy z założenia, że obecność większej liczby podmiotów świadczących usługi BHP poprawi stan bezpieczeństwa i higieny pracy w Polskiej gospodarce.

          Podejmujemy liczne działania mające na celu połączenie sił nie z naszymi konkurentami, ale partnerami, aby skuteczniej radzić sobie z zagrożeniami występującymi na stanowiskach pracy. Jesteśmy silni siłą naszych partnerów biznesowych dzięki którym zapewnimy Ci szkolenia BHP, audyty BHP, oceny ryzyka, pomożemy ustalić okoliczności i przyczyny wypadku przy pracy, wspomożemy zorganizować kursy na uprawnienia do obsługi sprzętu, wykonamy badania środowiska pracy opracujemy HACCAP, certyfikujemy maszyny oraz produkty, wykonamy dokumentacji ISO 45001, dostosujemy do wymagań minimalnych Twoje maszyny.

         Wiemy o tym, że usługi BHP nie są jednorazowe, wiemy o tym, że prowadząc działalność będziesz potrzebował cyklicznie usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Dlatego proponujemy Ci stała współpracę w tym zakresie.

          Wiemy, że dziś nie na wszystko będzie stać, ale możemy nakreślić Ci ścieżkę najmniej bolesną dla budżetu Twojej firmy, jeśli nią pójdziesz, uczynisz z niej proces i małymi krokami będziesz sukcesywnie podążać do celu top na pewno zbudujesz bezpieczny zakład pracy. Wtedy nie będziesz musiał się martwić o to skąd weźmiesz pracowników. Po prostu nie będą się zwalniać. Wiemy, że nie wszystko od razu da się budować.

                Pomożemy ułożyć Twój zakład pracy.

BHPekspres Limanowa

Nadzór i szkolenia BHP, ocena ryzyka zawodowego, badania środowiskowe, pomiary pyłów i hałasu, instrukcje BHP oraz pomoc prawna w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.