BHP Limanowa

BHP Limanowa
BHP Limanowa

BHP Limanowa

          Witaj, Limanowa jest stosunkowo małym miastem, w którym informacje bardzo szybko się rozchodzą . Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zatrudniasz pracowników, prowadzisz działalność i nie chcesz się martwić tym jak sprawnie spełnić obowiązki w zakresie BHP, zapraszam do współpracy ze mną i z moją firmą.

          Pod pojęciem BHP Limanowa oferuję Ci elastyczne podejście do współpracy z Tobą i Twoimi pracownikami. Stopniowo wytłumaczę Tobie i Twoim pracownikom, jak BHP przekłada się na wzrost wydajności i produktywności Twojego zespołu. Dzięki nam będziesz mógł skupić się na własnej działalności. Poświęć uwagę swoim klientom, realizuj usługi, sprzedaj i produkuj towary. Bezpieczeństwo i Higienę Pracy pozostaw nam, zajmujemy się tylko tym i wiemy jak zrobić to dobrze.

          BHP Limanowa to standard usług, który został sprawdzony i przetestowany podczas licznych kontroli Urzędników Państwowych, to również bagaż ponad dekady doświadczenia w tej tematyce. Gwarantujemy Ci pozytywne efekty naszej pracy. Są nimi ograniczenie liczby wypadków i chorób zawodowych, optymalizacja kosztów związanych z zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków przy pacy, a także zabezpieczenie prawne na okoliczność wypadku przy pracy.

 

BHP LIMANOWA

          Posiadamy biuro w Limanowej w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum Limanowej. W pobliżu naszego biura znajdują się parkingi, na których spokojnie możesz pozostawić samochód, będzie on bezpieczny w trakcie gdy Ty możesz skupić się na załatwieniu spraw związanych z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy twoich pracowników. Doradzimy i wyjaśnimy wszystkie niejasne szczegóły, zaproponujemy dogodne rozwiązanie Twoich problemów, z uwzględnieniem optymalizacji kosztów, tak aby w Twojej firmie BHP Limanowa zapewniło bezpieczne stanowiska pracy.

Nasze usługi BHP w Limanowej realizujemy pod adresem: ul. Jana Pawła II 19 34-600 Limanowa

 

 

BHP Limanowa

 
BHP Limanowa

Siedziba BHPEKSPRES

Nasze biuro znajduje się na drugim piętrze, w jego otoczeniu znajduje się wygodny parking dla klientów, stacja benzynowa itp.

 

Prezentujemy materiały z przeprowadzonych ćwiczeń PPOŻ  – BHP w Limanowej, przeprowadzonych z udziałem OSP Łososina Górna  oraz z udziałem Centrum Bezpieczeństwa  SALUS Dariusz Molek.

BHP w Limanowejusługi ppoż

 

BHPekspres Limanowa

Nadzór i szkolenia BHP, ocena ryzyka zawodowego, badania środowiskowe, pomiary pyłów i hałasu, instrukcje BHP oraz pomoc prawna w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

BHP Limanowa
BHP LIMANOWA